Urządzając na nowo łazienkę zastanawiamy się nad wyborem płytek, często wybieramy modele jasne, producenci mogą zaoferować nam płytki jednolite, trójwymiarowe, imitujące kamień.

Wybór jest naprawdę bardzo duży, warto poszukiwać sprawdzonych producentów, którzy oferują płytki wysokiej jakości. Możemy wybrać płytki Argenta Baikal, są to płytki rektyfikowane, błyszczące lub matowe, które doskonale sprawdzają się w łazience lub kuchni.

Jak wybrać wysokiej jakości ceramikę na ściany?

Jasne płytki ścienne Argenta Baikal

Bardzo popularne są modele Baikal Brillo oraz Baikal Mate, odpowiednio błyszczące oraz matowe płytki o rozmiarach 30 x 60 cm. Warto wybierać płytki w rozmiarach, które można dopasować do innych modeli, dzięki czemu możemy stworzyć bardzo ciekawą kolorystykę w naszej łazience. Dostępne są także płytki z linii Light Stone, o rozmiarach 30 x 90 cm oraz Chalk 40×120 cm. Duże płytki pasują zarówno do małych jak i większych pomieszczeń, biały kolor będzie rozjaśniał wnętrze łazienki, jest dobrym pomysłem jeżeli nie posiadamy okna. Dodatkowo należy dobrać odpowiednie oświetlenie, możemy wykorzystać także ciekawe elementy wykończeniowe, listwy metalowe w kolorze srebrnym lub złotym.

Dostępne są także modele trójwymiarowe, Baikal Lined Brillo, Baikal Lined Mate, które charakteryzują się poziomymi liniami, które ułożone obok siebie tworzą bardzo ciekawy wzór. Coraz częściej wybieramy płytki 3D, które mogą bardzo pozytywnie wpływać na wygląd nie tylko łazienki ale także kuchni. Płytki tego typu ułożymy pomiędzy blatem a szafkami wiszącymi, możemy zabudować różne elementy ściany w wielu pomieszczeniach. Są to płytki gatunek pierwszy, rektyfikowane, oznacza to, że zostały docięte w procesie produkcji, posiadają równe brzegi, dobrze będą do siebie pasowały. Jest to oferta dla klientów, którzy chcą zminimalizować szerokość fugi, stworzyć jednolitą ściany z płytek.

Płytki ścienne Argenta możemy kupić na stronie internetowej https://e-plytki.eu/pl/c/Aquamarine/8118, dostępnych jest wiele rozmiarów, możemy wybrać różne płytki jasne, zarówno trójwymiarowe oraz o płaskiej powierzchni. Jest to rozwiązanie dla osób, które poszukują płytek w wysokiej jakości, które chcą stworzyć jasne pomieszczenia, jest to ceramika, która sprawdza się zarówno w łazience jak i w kuchni.